Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azura

Është emri yt Azura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akira, Asher, Azhar, Azhaire, Ashar, Akir, Azher, Azur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Azra, Azar, Agar, Agar.io, Azhara, Asra, Azzaria, Aquaria
Vlerësimi:
5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7650 Azura's në Facebook. Pozicioni #7282
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat boy
Komente nga AzuraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azura? Voto për emrin tënd