Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amin

Është emri yt Amin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aminah, Amine
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erjona
Facebook:

+/- 63245 Amin's në Facebook. Pozicioni #1377
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1977 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AminPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amin? Voto për emrin tënd