Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amine

Është emri yt Amine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Amin
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11515 Amine's në Facebook. Pozicioni #5278
Kategoritë:Top 100 francez emrat - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore turk emrat vajzë - Popullore lituanez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AminePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amine? Voto për emrin tënd