Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ebru

Është emri yt Ebru? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ever, Eofor, Eber, Evrei, Efber, Eibhir, Evere, Eibhear
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evira, Evera, Efuru, Eivor, Efrouw, Ebere, Ephyra, Every
Vlerësimi:
4/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Erdi, Emir
Emrat e motrave:Elif
Facebook:

+/- 7975 Ebru's në Facebook. Pozicioni #7059
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Top 100 korean emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Ebru


Ebru ( 21 vjeç) 2016-07-28
Cfare emri eshte
Ebru ( 21 vjeç) 2016-07-28
Cfare emri eshte
Ebru ( 21 vjeç) 2016-07-28
Cfare emri eshte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ebru? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ebru? Voto për emrin tënd