Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reiner

Është emri yt Reiner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinier
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinor, Rainer, Romer, Rayner, Romario, Ramiro, Rainor, Reinier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramira, Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3845 Reiner's në Facebook. Pozicioni #12558
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ReinerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reiner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reiner? Voto për emrin tënd