Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rayner

Është emri yt Rayner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinier
Variante:Raina, Raine
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinor, Rainer, Romer, Reiner, Romario, Ramiro, Rainor, Reinier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramira, Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie
Vlerësimi:
5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2800 Rayner's në Facebook. Pozicioni #16043
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RaynerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rayner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rayner? Voto për emrin tënd