Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Regnier

Është emri yt Regnier? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinier
Djem me tinguj të ngjashëm:Ragnar, Ragnor, Rajkumar, Rusmir, Reijnier, Rajeshkoemar, Rijnier, Rosemirr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosamaria, Rosemarie, Rosmery, Rosemaria, Rosemary, Rosa María, Rigmor, Ragnara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Regnier's në Facebook. Pozicioni #144727
Kategoritë:
Komente nga RegnierPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Regnier? Voto për emrin tënd


Është emri yt Regnier? Voto për emrin tënd