Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosemary

Është emri yt Rosemary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosemarie
Djem me tinguj të ngjashëm:Ragnar, Ragnor, Regnier, Rajkumar, Rusmir, Reijnier, Rajeshkoemar, Rijnier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosamaria, Rosemarie, Rosmery, Rosemaria, Rosa María, Rigmor, Ragnara, Rosimeire
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 136400 Rosemary's në Facebook. Pozicioni #729
Kategoritë:Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga RosemaryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosemary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosemary? Voto për emrin tënd