Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rajkumar

Është emri yt Rajkumar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ragnar, Ragnor, Regnier, Rusmir, Reijnier, Rajeshkoemar, Rijnier, Rosemirr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosamaria, Rosemarie, Rosmery, Rosemaria, Rosemary, Rosa María, Rigmor, Ragnara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17720 Rajkumar's në Facebook. Pozicioni #3742
Kategoritë:Top 100 ta emrat - Popullore ta emrat boy - Popullore Hindi emrat boy - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga RajkumarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rajkumar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rajkumar? Voto për emrin tënd