Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oli

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oli.
Është emri yt Oli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ola, Ole, Ol, Ollie, Olai, Olle, Olli, Olay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olly, Olalla, Olya, Oliwia, Oola, Oly, Oilell, Ollay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erisida, Elmedina
Facebook:

+/- 15455 Oli's në Facebook. Pozicioni #4177
Kategoritë:Emrat Tamile - Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga OliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oli? Voto për emrin tënd