Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olli

Është emri yt Olli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oli, Ola, Ole, Ol, Ollie, Olai, Olle, Olay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olly, Olalla, Olya, Oliwia, Oola, Oly, Oilell, Ollay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3680 Olli's në Facebook. Pozicioni #13000
Kategoritë:Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga OlliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olli? Voto për emrin tënd