Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ollie

Është emri yt Ollie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Olivier
Djem me tinguj të ngjashëm:Oli, Ola, Ole, Ol, Olai, Olle, Olli, Olay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olly, Olalla, Olya, Oliwia, Oola, Oly, Oilell, Ollay
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34695 Ollie's në Facebook. Pozicioni #2165
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1908
Komente nga OlliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ollie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ollie? Voto për emrin tënd