Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olle

Është emri yt Olle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ole
Djem me tinguj të ngjashëm:Oli, Ola, Ole, Ol, Ollie, Olai, Olli, Olay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olly, Olalla, Olya, Oliwia, Oola, Oly, Oilell, Ollay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3695 Olle's në Facebook. Pozicioni #12962
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy
Komente nga OllePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olle? Voto për emrin tënd