Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olalla

Është emri yt Olalla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oli, Ola, Ole, Ol, Olai, Ollie, Olle, Olli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olly, Olya, Oliwia, Oola, Oly, Oilell, Ollay, Olauili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Olalla's në Facebook. Pozicioni #157923
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga OlallaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olalla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olalla? Voto për emrin tënd