Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oliwia

Është emri yt Oliwia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oli, Ola, Ole, Ol, Olai, Ollie, Olle, Olli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olly, Olalla, Olya, Oola, Oly, Oilell, Ollay, Olauili
Vlerësimi:
4/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 625 Oliwia's në Facebook. Pozicioni #48031
Kategoritë:Top 100 polonisht emrat - Popullore polonisht emrat boy - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga OliwiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oliwia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oliwia? Voto për emrin tënd