Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ole

Është emri yt Ole? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:OLAF
Variante:Olle
Djem me tinguj të ngjashëm:Oli, Ola, Ol, Ollie, Olai, Olle, Olli, Olay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olly, Olalla, Olya, Oliwia, Oola, Oly, Oilell, Ollay
Vlerësimi:
4/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 70 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11355 Ole's në Facebook. Pozicioni #5338
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga OlePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ole? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ole? Voto për emrin tënd