Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olivier

Është emri yt Olivier? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Noll, Oliver, Olivia, Oliviero, Ollie
Djem me tinguj të ngjashëm:Oliver, Oliverio, Olvaerr, Oilibhear, Oliviere, Oliviero, Olliver, Ollyvier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oliveria, Olver, Olivera, Oliveira, Olliuuver, Olivér
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43255 Olivier's në Facebook. Pozicioni #1842
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore francez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga OlivierPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olivier? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olivier? Voto për emrin tënd