Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oliver

Është emri yt Oliver? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Olivier
Variante:Olivera
Djem me tinguj të ngjashëm:Olivier, Oliverio, Olvaerr, Oilibhear, Oliviere, Oliviero, Olliver, Ollyvier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oliveria, Olver, Olivera, Oliveira, Olliuuver, Olivér
Vlerësimi:
4.5/5
yje 207 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 144 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 143 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 140 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 196 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 193 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Wesli
Facebook:

+/- 177725 Oliver's në Facebook. Pozicioni #563
Kategoritë:Top 100 danez emrat - Popullore Po emrat boy - Popullore çek emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore fund emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore slloven emrat boy
Komente nga OliverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oliver? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oliver? Voto për emrin tënd