Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wesli

Është emri yt Wesli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wesley, Wiggele, Wigle, Wakil, Wickley, Wisal, Wessley, Wicleah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wissal, Wesal, Wassila, Weslia, Weslee, Wikolia, Weslley, Wesselia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Oliver
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150 Wesli's në Facebook. Pozicioni #133569
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga WesliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wesli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wesli? Voto për emrin tënd