Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wesley

Është emri yt Wesley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wiggele, Wigle, Wakil, Wickley, Wisal, Wessley, Wicleah, Wessel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wesli, Wissal, Wesal, Wassila, Weslia, Weslee, Wikolia, Weslley
Vlerësimi:
4.5/5
yje 181 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 93 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 165 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 165 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180310 Wesley's në Facebook. Pozicioni #557
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 6 shkronja - Popullore Po emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1893
Komente nga Wesley


Wesli ( 2 vjeç) 2017-04-23
Dua te di kuptumin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wesley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wesley? Voto për emrin tënd