Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wessley

Është emri yt Wessley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wesley, Wiggele, Wigle, Wakil, Wickley, Wisal, Wicleah, Wessel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wesli, Wissal, Wesal, Wassila, Weslia, Weslee, Wikolia, Weslley
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 515 Wessley's në Facebook. Pozicioni #55086
Kategoritë:
Komente nga WessleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wessley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wessley? Voto për emrin tënd