Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Weslia

Është emri yt Weslia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wesley, Wiggele, Wigle, Wakil, Wickley, Wisal, Wessley, Wicleah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wesli, Wissal, Wesal, Wassila, Weslee, Wikolia, Weslley, Wesselia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Weslia's në Facebook. Pozicioni #887296
Kategoritë:
Komente nga WesliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Weslia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Weslia? Voto për emrin tënd