Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Weslee

Është emri yt Weslee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wesley, Wiggele, Wigle, Wakil, Wickley, Wisal, Wessley, Wicleah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wesli, Wissal, Wesal, Wassila, Weslia, Wikolia, Weslley, Wesselia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 825 Weslee's në Facebook. Pozicioni #39256
Kategoritë:
Komente nga WesleePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Weslee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Weslee? Voto për emrin tënd