Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Romeo

Është emri yt Romeo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Romanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana
Vlerësimi:
4/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Momi&jai, Romce, Romi
Emrat e vëllezërve:Redon
Emrat e motrave:----
Facebook:

+/- 91695 Romeo's në Facebook. Pozicioni #1008
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore çek emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore korean emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore fund emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga Romeo


Romeo 2017-11-20
Esht shum emer koti&shpifur. Apo jo???
È more vesh moj???

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romeo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romeo? Voto për emrin tënd