Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rubaba

Është emri yt Rubaba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafi, Rob, Rabbi, Robby, Rabih, Rafe, Rabeah, Rufo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riva, Rabea, Ruby, Reba, Rahab, Rupa, Rabia, Rufa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 445 Rubaba's në Facebook. Pozicioni #61262
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga RubabaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rubaba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rubaba? Voto për emrin tënd