Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rebekka

Është emri yt Rebekka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rebecca
Variante:Rivka
Djem me tinguj të ngjashëm:Rufus, Rafiq, Roopesh, Rafeek, Raafke, Rifky, Rab-Shakeh, Roopak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rebeka, Rabije, Refaja, Rivka, Reveka, Rafiqa, Ribqah, Rebekkah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5520 Rebekka's në Facebook. Pozicioni #9467
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga RebekkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rebekka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rebekka? Voto për emrin tënd