Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rebecca

Është emri yt Rebecca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rebekka
Variante:Becky, Rebekka, רִיבְקָה
Djem me tinguj të ngjashëm:Rufus, Rafiq, Roopesh, Rafeek, Raafke, Rifky, Rab-Shakeh, Roopak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rebeka, Rabije, Refaja, Rivka, Rebekka, Reveka, Rafiqa, Ribqah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 494 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 287 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 287 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 287 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 464 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 464 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 952560 Rebecca's në Facebook. Pozicioni #94
Kategoritë: - Emrat biblikë - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga RebeccaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rebecca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rebecca? Voto për emrin tënd