Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raissa

Është emri yt Raissa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Raisa
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 137 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 101 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 124 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5395 Raissa's në Facebook. Pozicioni #9640
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 portugalisht emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga RaissaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raissa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raissa? Voto për emrin tënd