Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Danvin

Është emri yt Danvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:darwin
Djem me tinguj të ngjashëm:Donovan, Donavan, Donoven, Donovon, Danh Văn, Dunnavan, Donavon, Donnabhain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dymphna, Demfena, Donnovan, Dympna, Dymphina, Dymphena, Demphena, Dymphyna
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Danvin's në Facebook. Pozicioni #332286
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DanvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danvin? Voto për emrin tënd