Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Meris

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Meris.
Është emri yt Meris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:nga deti
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Po
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sumea
Facebook:

+/- 615 Meris's në Facebook. Pozicioni #48643
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Meris


Meris 2016-07-22
jo
Meris 2016-07-23
Jo
Meris 2017-08-12
Jo
Meris 2019-11-29
Jo
Meris 2019-11-29
Jo
Meris 2019-11-29
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meris? Voto për emrin tënd