Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kleo

Është emri yt Kleo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kale, Kol, Kalle, Kyle, Kleio, Kael, Kokil, Kail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Cakall, Kleo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klea, Enxhi, Erisa, Amina, Kejsi, Migena
Facebook:

+/- 1060 Kleo's në Facebook. Pozicioni #32766
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Kleo


Kleo ( 1 vjeç) 2019-01-09
Emri ma i bukur Kleo
Kleo ( 1 vjeç) 2019-01-09
Emri ma i bukur Kleo kopetent. Modern. I perqendrueshem
Kreativ. Bujare
Emri Me I Keq 2019-10-24
Kot

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kleo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kleo? Voto për emrin tënd