Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kale

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kale.
Është emri yt Kale? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Charles
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kol, Kalle, Kyle, Kleio, Kael, Kokil, Kiley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11900 Kale's në Facebook. Pozicioni #5140
Kategoritë:Emrat e Zelandës së Re - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga KalePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kale? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kale? Voto për emrin tënd