Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kael

Është emri yt Kael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caelan
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kale, Kol, Kalle, Kyle, Kleio, Kokil, Kail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Kael, Keki, El
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3510 Kael's në Facebook. Pozicioni #13476
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2006 - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga KaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kael? Voto për emrin tënd