Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kyle

Është emri yt Kyle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Kayle, Kyl, Kyla, Kylene
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kale, Kol, Kalle, Kleio, Kael, Kokil, Kail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1112665 Kyle's në Facebook. Pozicioni #70
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat e shkurtër - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga KylePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kyle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kyle? Voto për emrin tënd