Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kalle

Është emri yt Kalle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ceallach
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kale, Kol, Kyle, Kleio, Kael, Kokil, Kiley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7320 Kalle's në Facebook. Pozicioni #7542
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga KallePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kalle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kalle? Voto për emrin tënd