Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kajal

Është emri yt Kajal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kale, Kol, Kalle, Kyle, Kleio, Kael, Kokil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kellie, Keyla
Vlerësimi:
4/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 96 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 91 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15480 Kajal's në Facebook. Pozicioni #4171
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga KajalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kajal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kajal? Voto për emrin tënd