Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kelly

Është emri yt Kelly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ceallach
Variante:Kellie
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kale, Kol, Kalle, Kyle, Kleio, Kael, Kokil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie, Keyla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 501 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 255 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 255 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 252 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 444 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 437 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1280830 Kelly's në Facebook. Pozicioni #53
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 Po emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore Po emrat vajzë - Top 100 portugalisht emrat - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga KellyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kelly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kelly? Voto për emrin tënd