Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Charles

Është emri yt Charles? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karel
Variante:Cario, Carleen, Carletta, Carlita, Carlotta, Carola, Caroline, Charelle, Charina, Charl, Charlee, Charleen, Charlene, Charley, Charli, Charlotte, Charlyn, Charlyne, Chas, Chatlie, Chattie, Chaz, Cheryl, Kale, Kalolo, Lottie, Lotty, Siarl
Djem me tinguj të ngjashëm:Corliss, Carlis, Charlsy, Carless, Charlsey, Carlose, Carles, Cyrillus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carlissa, Charlysse, Carleigh, Carlisa, Charulekha, Carliss, Charlese, Charlice
Vlerësimi:
4.5/5
yje 113 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 103 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 101 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845810 Charles's në Facebook. Pozicioni #109
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga CharlesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Charles? Voto për emrin tënd


Është emri yt Charles? Voto për emrin tënd