Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caroline

Është emri yt Caroline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charles
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlino, Caer-Llion, Crowleymaha, Carollan, Corleone, Charlon, Corlan, Caer Llion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolina, Carolyn, Carlina, Coraline, Carlene, Charlyn, Charleen, Charlene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 669 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 441 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 439 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 439 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 630 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 624 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 423610 Caroline's në Facebook. Pozicioni #253
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Top 100 portugalisht emrat - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga CarolinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caroline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caroline? Voto për emrin tënd