Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carollan

Është emri yt Carollan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:carlin
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlino, Caer-Llion, Crowleymaha, Corleone, Charlon, Corlan, Caer Llion, Carlon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolina, Carolyn, Carlina, Coraline, Caroline, Carlene, Charlyn, Charleen
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Carollan's në Facebook. Pozicioni #3944575
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga CarollanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carollan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carollan? Voto për emrin tënd