Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Coraline

Është emri yt Coraline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Coralie
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlino, Caer-Llion, Crowleymaha, Carollan, Corleone, Charlon, Corlan, Caer Llion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolina, Carolyn, Carlina, Caroline, Carlene, Charlyn, Charleen, Charlene
Vlerësimi:
5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 73 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1565 Coraline's në Facebook. Pozicioni #24647
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CoralinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Coraline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Coraline? Voto për emrin tënd