Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Charlene

Është emri yt Charlene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charles
Variante:Sharleen, Sharlene
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlino, Caer-Llion, Crowleymaha, Carollan, Corleone, Charlon, Corlan, Caer Llion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolina, Carolyn, Carlina, Coraline, Caroline, Carlene, Charlyn, Charleen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 204530 Charlene's në Facebook. Pozicioni #499
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga CharlenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Charlene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Charlene? Voto për emrin tënd