Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Corleone

Është emri yt Corleone? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlino, Caer-Llion, Crowleymaha, Carollan, Charlon, Corlan, Caer Llion, Carlon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolina, Carolyn, Carlina, Coraline, Caroline, Carlene, Charlyn, Charleen
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 735 Corleone's në Facebook. Pozicioni #42886
Kategoritë:
Komente nga CorleonePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Corleone? Voto për emrin tënd


Është emri yt Corleone? Voto për emrin tënd