Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carolyn

Është emri yt Carolyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlino, Caer-Llion, Crowleymaha, Carollan, Corleone, Charlon, Corlan, Caer Llion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolina, Carlina, Coraline, Caroline, Carlene, Charlyn, Charleen, Charlene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415515 Carolyn's në Facebook. Pozicioni #263
Kategoritë:Emra italiane - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1940
Komente nga CarolynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carolyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carolyn? Voto për emrin tënd