Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carolina

Është emri yt Carolina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlino, Caer-Llion, Crowleymaha, Carollan, Corleone, Charlon, Corlan, Caer Llion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolyn, Carlina, Coraline, Caroline, Carlene, Charlyn, Charleen, Charlene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 444 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 329 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 328 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 324 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 430 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 428 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 126670 Carolina's në Facebook. Pozicioni #774
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga CarolinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carolina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carolina? Voto për emrin tënd