Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carlina

Është emri yt Carlina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Carlino, Caer-Llion, Crowleymaha, Carollan, Corleone, Charlon, Corlan, Caer Llion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carolina, Carolyn, Coraline, Caroline, Carlene, Charlyn, Charleen, Charlene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2325 Carlina's në Facebook. Pozicioni #18411
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga CarlinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carlina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carlina? Voto për emrin tënd