Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Coralie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Coralie.
Është emri yt Coralie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:virgjëreshë
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Coraline, Kore
Djem me tinguj të ngjashëm:Carl, Charly, Carlo, Carroll, Cirilo, Carlyle, Carel, Carolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerelia, Caril, Cirilla, Coralia, Coral, Carlee, Carol, Carley
Vlerësimi:
4/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7260 Coralie's në Facebook. Pozicioni #7599
Kategoritë:Popullore francez emrat vajzë
Komente nga CoraliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Coralie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Coralie? Voto për emrin tënd