Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carl

Është emri yt Carl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karel
Variante:Charleson, Charleston
Djem me tinguj të ngjashëm:Charly, Carlo, Carroll, Cirilo, Carlyle, Carel, Carolo, Cirilio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerelia, Caril, Cirilla, Coralia, Coral, Carlee, Carol, Carley
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 430500 Carl's në Facebook. Pozicioni #248
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore arab emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore anglisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga CarlPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carl? Voto për emrin tënd