Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Charly

Është emri yt Charly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Charlie
Djem me tinguj të ngjashëm:Carl, Carlo, Carroll, Cirilo, Carlyle, Carel, Carolo, Cirilio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerelia, Caril, Cirilla, Coralia, Coral, Carlee, Carol, Carley
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15950 Charly's në Facebook. Pozicioni #4072
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga CharlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Charly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Charly? Voto për emrin tënd