Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carel

Është emri yt Carel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Carl, Charly, Carlo, Carroll, Cirilo, Carlyle, Carolo, Cirilio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerelia, Caril, Cirilla, Coralia, Coral, Carlee, Carol, Carley
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4495 Carel's në Facebook. Pozicioni #11082
Kategoritë:Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga CarelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carel? Voto për emrin tënd